ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11755047
nr 1175 5047
rokokostil, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 april 2018
kl 21:02:39
16/4 20:56:59
500 kr
16/4 20:57:39